Reklamace a vrácení

 

Reklamace vadného zboží

Chcete reklamovat vadné zboží? V pořádku. Zboží Vám rádi neprodleně vyměníme nebo Vám vrátíme peníze. K projednání konkrétní objednávky nás prosím kontaktujte na e-mail: podpora@parkid.cz nebo na tel.: +420 724 187 711.

Zde máte k dispozici ke stažení Formulář pro uplatnění reklamace

Vrácení

Dorazilo Vám zboží a mezitím jste si to rozmysleli nebo jste zjistili, že by zboží nesplnilo Vaše očekávání? Vůbec nevadí. Za nepoužité zboží Vám rádi vrátíme peníze, popřípadě vyměníme za jiné zboží do 14 dní. Pro více informací k projednání konkrétní objednávky nás prosím kontaktujte na e-mail: podpora@parkid.cz nebo na tel.: +420 724 187 711.

Zde máte k dispozici ke stažení Formulář pro odstoupení od smlouvy do 14 dní

Upozorňujeme, 14 denní lhůta pro odstoupení od smlouvy nově slouží pouze k vyzkoušení produktu tak, jak by jste ho vyzkoušeli na prodejně, pokud by to bylo možné (vzhledem k hygienickým, zdravotním a bezpečnostním předpisům). V případě, že zboží bylo po celou dobu aktivně využíváno a tím je snížena jeho hodnota, jsme oprávněni o odpovídající částku snížit vrácenou částku natolik, aby nám to vynahradilo veškeré náklady spojené s uvedením produktu do původního stavu nebo s tím, že produkt musíme dále prodat jako použitý za sníženou cenu. Snížení kupní ceny není nijak omezeno, záleží na rozsahu opotřebení včetně pachové stopy. Konkrétně u hamaky máme nově zabezpečovací mechanismy, díky kterým dokážeme rozpoznat rozsah použití produktu. V případě, že chcete aktivně využívat hamaku na výletech nebo dovolené, doporučujeme hamaku zapůjčit v naší půjčovně a v případě, že se rozhodnete si hamaku zakoupit, neúčtujeme vám půjčovné do částky 500 Kč, což odpovídá přibližně 1 týdnu zapůjčení.

Vrácení produktu bez visačky, bez přiložené dokumentace nebo s poškozeným originálním obalem, je důvod ke snížení vrácené ceny, protože my od výrobce budeme muset tyto prvky získat opět dodatečně, abychom mohli zboží dále prodat. 

Váháte nad koupí hamaky Mazelaki a bojíte se, že hamaka nebude splňovat Vaše představy? V tomto případě nabízíme půjčovnu hamak. Na informace o půjčovně klikněte ZDE.

 

V každém případě Vás prosíme o vhodné zabalení zboží pro zpětnou přepravu a prosíme o přiložení čísla objednávky do balíku klidně na kus papíru. Můžete připsat, jak chcete Vaši reklamaci řešit. 

 

Fakturační adresa (na tuto adresu prosím nezasílat vratky, nebudeme je moci přijmout)                                                                            

Parkid s.r.o.

Ronovská 856/7

470 01 Česká Lípa

IČO: 14266229

DIČ: CZ14266229

Doručovací adresa

Prodejna Parkid

Mariánská 596

470 01 Česká Lípa

  Vrácení zboží