Cestovní silikonové brčko B.Box

Kód: BB0015
99 Kč
Skladem (odesíláme ihned)
Možnosti doručení

Cestovní B.Box sada obsahující vysoce kvalitní silikonové brčko, čistící kartáček. Obojí v praktickém hygienicky skladovatelném obalu. Ideální na cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Opakovaně použitelné silikonové cestovní brčko vysoké kvality a dlouhé životnosti. Měkká struktura brčka je šetrná k dětským dásním.

Brčko je vhodné jak pro studené tak i pro teplé tekutiny. Díky zkosené špičce a prohlubni v horní části brčka je pití snadné a pohodlné.

Žádné ftaláty, BPA, BPS ani PVC

Udržování:

Před prvním použitím řádně umyjte ve vodě s jemným mycím prostředkem na nádobí. Po řádném opláchnutí nechte oschnout. 

 

Nezapomeňte, že:

Existují tekutiny, které mohou produkt obarvit a to i natrvalo. To je ovšem přirozené a není to důvod k reklamaci vzhledem k tomu, že to nemá vliv na funkčnost a použití produktu. 

Dále doporučujeme nepoužívat tekutiny o vyšší teplotě než 45°C a také tekutiny perlivé (na toto obzvlášť pozor, z vlastní zkušenosti na toto doporučení klademe důraz, protože vám může nastat přinejlepším vtipná situace)

Brčky radíme nepít džusy s dužinou nebo instantní kojenecká mléka. A pokud je přece jenom použijete k těmto účelům, doporučujeme neprodleně po vypití umýt brčka našimi čistícími sety na brčka.

Nikdy nenechávejte děti bez dozoru dospělé osoby a v žádném případě nepoužívejte brčka a savičky jako náhražky za dudlíky.

Před použitím vždy produkt zkontrolujte, zda není poškozený nebo povolený ve spoji. V opačném případě produkt nikdy dítěti nedávejte.

Produkty nepatří na přímé slunce nebo jakéhokoliv zdroje tepla, nenechávejte je v mrazničce ani mikrovlnné trouby.

Není vhodné pro děti mladší 3 let.

Kompletní návod jak pečovat o B.Box produkty najdete v přiloženém souboru v horní části stránky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení
Materiál: Silikon
Vhodné od: 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: