Krmící dudlík a kousátko - Fialové B.Box

Kód: BB0090
259 Kč
Skladem (odesíláme ihned)
Možnosti doručení

B.Box krmící dudlík dětem usnadní konzumaci měkkých pokrmů jako ovoce, zeleniny a jiných dobrot. Dudlík je snadno omyvatelný a především šetrný k dětským dásním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Naplňte "síťku" dudlíku nějakou dobrotou (v létě se skvěle hodí meloun) a nechte dítě, aby se samostatně postaralo o spořádání svačinky. Uvidíte, jak objevování nových chuťových vjemů bude s radostí prožívat.

Díky trojnožce se skvěle drží a dá se pohodlně položit na stůl tak, aby se kousací část nedotýkala plochy, takže je zachována hygiena. Součástí balení je víčko, které chrání dudlík, když se nepoužívá.

Omyvatelný ve vaší myčce.

Žádné ftaláty, BPA, BPS ani PVC

Udržování:

Před prvním použitím rozeberte na jednotlivé díly a řádně umyjte ve vodě s jemným mycím prostředkem na nádobí. Po řádném opláchnutí nechte oschnout. 

 

Nezapomeňte, že:

Existují tekutiny, které mohou produkt obarvit a to i natrvalo. To je ovšem přirozené a není to důvod k reklamaci vzhledem k tomu, že to nemá vliv na funkčnost a použití produktu. 

Dále doporučujeme nepoužívat tekutiny o vyšší teplotě než 45°C a také tekutiny perlivé (na toto obzvlášť pozor, z vlastní zkušenosti na toto doporučení klademe důraz, protože vám může nastat přinejlepším vtipná situace)

Brčky radíme nepít džusy s dužinou nebo instantní kojenecká mléka. A pokud je přece jenom použijete k těmto účelům, doporučujeme neprodleně po vypití umýt brčka našimi čistícími sety na brčka.

Nikdy nenechávejte děti bez dozoru dospělé osoby a v žádném případě nepoužívejte brčka a savičky jako náhražky za dudlíky.

Před použitím vždy produkt zkontrolujte, zda není poškozený nebo povolený ve spoji. V opačném případě produkt nikdy dítěti nedávejte.

Produkty nepatří na přímé slunce nebo jakéhokoliv zdroje tepla, nenechávejte je v mrazničce ani mikrovlnné trouby.

Není vhodné pro děti mladší 4 měsíců.

Kompletní návod jak pečovat o B.Box produkty najdete v přiloženém souboru v horní části stránky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení
Materiál: Polypropylen, silikon
Vhodný od: 4 měsíců
Barva: Fialová, žlutá

Krmící dudlík B.Box

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: