Lahev na pití s brčkem 600ml - Fialová/Zelená B.Box

Tritanová lahvička s brčkem B.Box je opravdu bezkonkurenční. Díky ergonomickému tvaru s trojúhelníkově tvarovanou základnou se skvěle drží. Nezapomeňte ji na žádný výlet, do školy, školky nebo kamkoliv, kde bude potřeba dodržovat pitný režim.

Dostupnost Skladem (odesíláme ihned)
Možnosti doručení
Kód: BB0106
509 Kč
Lahev na pití s brčkem 600ml - Fialová/Zelená B.Box

Lahvičku jsme si oblíbili hned při prvním úchopu. S víčkem opatřeným držátkem se dobře nese nebo kamkoliv zavěsí (kočárek, batoh atd.).

Stačí zmáčknout tlačítko a lahev je otevřená. Zvládne opravdu většina dětí. A díky brčku opatřenému ventilem zabraňujícímu samovolnému vytékání tekutiny si můžou děti zahánět žízeň kdykoliv budou chtít. 

Při pití je nutné brčko lehce sevřít mezi jazykem a patrem nebo rty a zoubky.

Žádné ftaláty, BPA, BPS ani PVC

Udržování:

Před prvním řádně umyjte ve vodě s jemným mycím prostředkem na nádobí. Po řádném opláchnutí nechte oschnout. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, které by mohly produkt poškodit.

Lze mýt v horním koši myčky.

 

Nezapomeňte, že:

Existují tekutiny, které mohou produkt obarvit a to i natrvalo. To je ovšem přirozené a není to důvod k reklamaci vzhledem k tomu, že to nemá vliv na funkčnost a použití produktu. 

Dále doporučujeme nepoužívat tekutiny o vyšší teplotě než 45°C a také tekutiny perlivé (na toto obzvlášť pozor, z vlastní zkušenosti na toto doporučení klademe důraz, protože vám může nastat přinejlepším vtipná situace)

Brčky radíme nepít džusy s dužinou nebo instantní kojenecká mléka. A pokud je přece jenom použijete k těmto účelům, doporučujeme neprodleně po vypití umýt brčka našimi čistícími sety na brčka.

Nikdy nenechávejte děti bez dozoru dospělé osoby a v žádném případě nepoužívejte brčka a savičky jako náhražky za dudlíky.

Před použitím vždy produkt zkontrolujte, zda není poškozený nebo povolený ve spoji. V opačném případě produkt nikdy dítěti nedávejte.

Produkty nepatří na přímé slunce nebo jakéhokoliv zdroje tepla, nenechávejte je v mrazničce ani mikrovlnné troubě.

Není vhodné pro děti mladší 4 měsíců.

Kompletní návod jak pečovat o B.Box produkty najdete v přiloženém souboru v horní části stránky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojenecké a dětské láhve, hrnečky
Objem: 600ml
Materiál: Polypropylen, termoplastický elastomer, silikon, Tritan
Vhodný od: 9 měsíců
Barva: Fialová, zelená

B.Box lahev 1

B.Box lahev 2

B.Box lahev 3