Lahev na pití s brčkem 600ml - Modrá/Šedá B.Box

Kód: BB0059
509 Kč
Skladem (odesíláme ihned)
Možnosti doručení

Tritanová lahvička s brčkem B.Box je opravdu bezkonkurenční. Díky ergonomickému tvaru s trojúhelníkově tvarovanou základnou se skvěle drží. Nezapomeňte ji na žádný výlet, do školy, školky nebo kamkoliv, kde bude potřeba dodržovat pitný režim.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lahvičku jsme si oblíbili hned při prvním úchopu. S víčkem opatřeným držátkem se dobře nese nebo kamkoliv zavěsí (kočárek, batoh atd.).

Stačí zmáčknout tlačítko a lahev je otevřená. Zvládne opravdu většina dětí. A díky brčku opatřenému ventilem zabraňujícímu samovolnému vytékání tekutiny si můžou děti zahánět žízeň kdykoliv budou chtít. 

Při pití je nutné brčko lehce sevřít mezi jazykem a patrem nebo rty a zoubky.

Žádné ftaláty, BPA, BPS ani PVC

Udržování:

Před prvním řádně umyjte ve vodě s jemným mycím prostředkem na nádobí. Po řádném opláchnutí nechte oschnout. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, které by mohly produkt poškodit.

Lze mýt v horním koši myčky.

 

Nezapomeňte, že:

Existují tekutiny, které mohou produkt obarvit a to i natrvalo. To je ovšem přirozené a není to důvod k reklamaci vzhledem k tomu, že to nemá vliv na funkčnost a použití produktu. 

Dále doporučujeme nepoužívat tekutiny o vyšší teplotě než 45°C a také tekutiny perlivé (na toto obzvlášť pozor, z vlastní zkušenosti na toto doporučení klademe důraz, protože vám může nastat přinejlepším vtipná situace)

Brčky radíme nepít džusy s dužinou nebo instantní kojenecká mléka. A pokud je přece jenom použijete k těmto účelům, doporučujeme neprodleně po vypití umýt brčka našimi čistícími sety na brčka.

Nikdy nenechávejte děti bez dozoru dospělé osoby a v žádném případě nepoužívejte brčka a savičky jako náhražky za dudlíky.

Před použitím vždy produkt zkontrolujte, zda není poškozený nebo povolený ve spoji. V opačném případě produkt nikdy dítěti nedávejte.

Produkty nepatří na přímé slunce nebo jakéhokoliv zdroje tepla, nenechávejte je v mrazničce ani mikrovlnné troubě.

Není vhodné pro děti mladší 4 měsíců.

Kompletní návod jak pečovat o B.Box produkty najdete v přiloženém souboru v horní části stránky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojenecké a dětské láhve, hrnečky
Objem: 600ml
Materiál: Polypropylen, termoplastický elastomer, silikon, Tritan
Vhodný od: 9 měsíců
Barva: Modrá, šedá

B.Box lahev 1

B.Box lahev 2

B.Box lahev 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: