Miska s brčkem - GELATO Žvýkačková 250ml B.Box

Kód: BB0035
389 Kč
Skladem (odesíláme ihned)
Možnosti doručení

Za nás z Parkid naprosto dokonalý produkt od B.Box. Miska s brčkem se stane vaším kamarádem nejen v případě pití a jedení mléka z cereálií a polévek, také šikovné uložení svačinky odolné proti vysypání, když použijete víčko.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Miska má mimo výše zmíněné výhody také jednu z našich oblíbených vlastností. Pokud bydlíte v domácnosti, kde se pohybuje pejsek nebo jiné zvídavé zvířátko, měkké víčko s otvorem mu nedovolí, aby využilo chvíle nepozornosti a svačinku si přivlastnilo. A přesto si dítě může pohodlně sáhnout kdykoliv do mističky a křupku nebo cokoliv jiného zkonzumovat.

Miska navíc disponuje neklouzavým dnem, velkými úchyty po stranách a odnímatelným brčkem a klipem pro jeho uchycení.

Omyvatelný v horním koši vaší myčky.

Vhodné do mikrovlnné trouby

Žádné ftaláty, BPA, BPS ani PVC

Udržování:

Před prvním použitím rozeberte na jednotlivé díly a řádně umyjte ve vodě s jemným mycím prostředkem na nádobí. Po řádném opláchnutí nechte oschnout. 

 

Nezapomeňte, že:

Existují tekutiny, které mohou produkt obarvit a to i natrvalo. To je ovšem přirozené a není to důvod k reklamaci vzhledem k tomu, že to nemá vliv na funkčnost a použití produktu. 

Nikdy nenechávejte děti bez dozoru dospělé osoby a v žádném případě nepoužívejte brčka a savičky jako náhražky za dudlíky.

Před použitím vždy produkt zkontrolujte, zda není poškozený nebo povolený ve spoji. V opačném případě produkt nikdy dítěti nedávejte.

Kompletní návod jak pečovat o B.Box produkty najdete v přiloženém souboru v horní části stránky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení
Objem: 250ml
Materiál: Polypropylen, elatický termoplast, silikon
Barva: Světle modrá a šedá

Miska s brčkem 1

Miska s brčkem 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: