Termoska na jídlo mini - Medvěd 210ml B.Box

Kód: BB0052
489 Kč
Skladem (odesíláme ihned)
Možnosti doručení

Dvouplášťová mini termoska B.Box v cestovní velikosti. S širokým hrdlem si poradí malé i velké ruce. Jídlo vydrží studené až 6 hodin, teplé až 4 hodiny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odolný materiál z nerezové oceli zajistí vysokou odolnost a termo stabilitu během výletů. Termoska je navíc vybavena praktickým "stop" systémem, díky kterému nejde víčko přetáhnout a dítě si vždy pohodlně otevře termosku samo.

Termoska je netekoucí a vhodná pro první příkrmy již od 4 měsíců

 

Žádné ftaláty, BPA, BPS ani PVC

Udržování:

Před prvním řádně umyjte ve vodě s jemným mycím prostředkem na nádobí. Po řádném opláchnutí nechte oschnout. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, které by mohly produkt poškodit.

Lze mýt v horním koši myčky.

 

Nezapomeňte, že:

Existují tekutiny, které mohou produkt obarvit a to i natrvalo. To je ovšem přirozené a není to důvod k reklamaci vzhledem k tomu, že to nemá vliv na funkčnost a použití produktu. 

Termoska by neměla přijít do kontaktu s kyselými tekutinami, aby nedošlo ke korodování.

Dále doporučujeme nepoužívat tekutiny  perlivé (na toto obzvlášť pozor, z vlastní zkušenosti na toto doporučení klademe důraz, protože vám může nastat přinejlepším vtipná situace)

Brčky radíme nepít džusy s dužinou nebo instantní kojenecká mléka. A pokud je přece jenom použijete k těmto účelům, doporučujeme neprodleně po vypití umýt brčka našimi čistícími sety na brčka.

Nikdy nenechávejte děti bez dozoru dospělé osoby a v žádném případě nepoužívejte brčka a savičky jako náhražky za dudlíky.

Před použitím vždy produkt zkontrolujte, zda není poškozený nebo povolený ve spoji. V opačném případě produkt nikdy dítěti nedávejte.

Produkty nepatří na přímé slunce nebo jakéhokoliv zdroje tepla, nenechávejte je v mrazničce ani mikrovlnné troubě.

Není vhodné pro děti mladší 4 měsíců.

Kompletní návod jak pečovat o B.Box produkty najdete v přiloženém souboru v horní části stránky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení
Objem: 210ml
Materiál: Polypropylen, nerezová ocel, silikon
Vhodný od: 4 měsíců
Barva: Fialová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: