360° Netekoucí učící hrneček 250ml - Emerald forest B.Box

Kód: BB0112
289 Kč
Skladem (odesíláme ihned)
Možnosti doručení

Tréninkový 360° hrneček s měkkým silikonovým okrajem po celém obvodu, díky kterému se děti naučí rychleji pít z hrnečku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Netekoucí učící hrneček je vybaven nejen měkkým silikonem po celém obvodu "picí zóny" hrnečku, díky kterému lze řídit průtok tekutiny přiložením rtů k hrnečku, takže se zabraňuje nežádoucímu rozlití, ale také praktickými rukojetěmi, které jsou přizpůsobeny pro snadný úchop a zároveň slouží jako uzavíratelné "víčko".

Řízení průtoku je snadné. V podstatě, čím silněji přitlačí dítě rty k hrnečku, tím více tekutiny proteče.

Výhodou hrnečku je průhledné víčko, díky kterému děti pozorují pohyb tekutiny při naklonění, lépe se tím učí pít z hrnku.

Tip pro vás: Hrnek disponuje tzv. Twist-lock designem rukojeti, kterým lze nastavovat 2 režimy hrnku. Rukojeť dole znamená "pitný režim", rukojeť nahoře je "cestovní režim", kdy je hrnek úplně zavřený a silikonový okraj hygienicky schovaný.

Žádné ftaláty, BPA, BPS ani PVC

Udržování:

Před prvním použitím rozeberte na jednotlivé díly a řádně umyjte ve vodě s jemným mycím prostředkem na nádobí. Po řádném opláchnutí nechte oschnout. 

Vhodné do myčky pouze do horního koše.

Nezapomeňte, že:

Existují tekutiny, které mohou produkt obarvit a to i natrvalo. To je ovšem přirozené a není to důvod k reklamaci vzhledem k tomu, že to nemá vliv na funkčnost a použití produktu. 

Dále doporučujeme nepoužívat tekutiny o vyšší teplotě než 45°C a také tekutiny perlivé (na toto obzvlášť pozor, z vlastní zkušenosti na toto doporučení klademe důraz, protože vám může nastat přinejlepším vtipná situace)

Nikdy nenechávejte děti bez dozoru dospělé osoby a v žádném případě nepoužívejte brčka a savičky jako náhražky za dudlíky.

Před použitím vždy produkt zkontrolujte, zda není poškozený nebo povolený ve spoji. V opačném případě produkt nikdy dítěti nedávejte.

Produkty nepatří na přímé slunce nebo jakéhokoliv zdroje tepla, nenechávejte je v mrazničce ani mikrovlnné trouby.

Není vhodné pro děti mladší 6 měsíců.

Kompletní návod jak pečovat o B.Box produkty najdete v přiloženém souboru v horní části stránky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojenecké a dětské láhve, hrnečky
Objem: 250ml
Materiál: Polypropylen, silikon
Vhodný od: 6 měsíců
Barva: Světle zelená a tmavě zelená

360° Netekoucí učící hrneček 250ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: