Hrneček pro batolata 12m+ - Žlutý 240ml B.Box

Kód: BB0002
229 Kč
Skladem (odesíláme ihned)
Možnosti doručení

Tréninkový a praktický hrneček B.Box pro batolata pomůže dětem natrénovat pití z hrnečků. Tekutina, která se v hrnku přelévá je krásně vidět a díky tomu může dítě odhadnout správný náklon

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrnek B.Box je nedílnou součástí praktického svačinového setu pro batolata. Mějte ho vždy po ruce a sledujte, jak se vaše dítě učí pít z hrnečku. Roztomilé ne?

Žádné ftaláty, BPA, BPS ani PVC

Udržování:

Před prvním použitím rozeberte na jednotlivé díly a řádně umyjte ve vodě s jemným mycím prostředkem na nádobí. Po řádném opláchnutí nechte oschnout. 

 

Nezapomeňte, že:

Existují tekutiny, které mohou produkt obarvit a to i natrvalo. To je ovšem přirozené a není to důvod k reklamaci vzhledem k tomu, že to nemá vliv na funkčnost a použití produktu. 

Dále doporučujeme nepoužívat tekutiny o vyšší teplotě než 45°C a také tekutiny perlivé (na toto obzvlášť pozor, z vlastní zkušenosti na toto doporučení klademe důraz, protože vám může nastat přinejlepším vtipná situace)

Brčky radíme nepít džusy s dužinou nebo instantní kojenecká mléka. A pokud je přece jenom použijete k těmto účelům, doporučujeme neprodleně po vypití umýt brčka našimi čistícími sety na brčka.

Nikdy nenechávejte děti bez dozoru dospělé osoby a v žádném případě nepoužívejte brčka a savičky jako náhražky za dudlíky.

Před použitím vždy produkt zkontrolujte, zda není poškozený nebo povolený ve spoji. V opačném případě produkt nikdy dítěti nedávejte.

Produkty nepatří na přímé slunce nebo jakéhokoliv zdroje tepla, nenechávejte je v mrazničce ani mikrovlnné trouby.

Není vhodné pro děti mladší 4 měsíců.

Kompletní návod jak pečovat o B.Box produkty najdete v přiloženém souboru v horní části stránky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojenecké a dětské láhve, hrnečky
Objem: 240ml
Materiál: Polypropylen, termoplastický elastomer
Vhodný od: 12 měsíců
Barva: Žlutá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: